KUMPARA

Bombom

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem
300 Bombom Kupon 2 TRY Kumpara1 1,91 TL Satın Al
750 Bombom Kupon 5 TRY Kumpara4 4,79 TL Satın Al
1.500 Bombom Kupon 10 TRY Kumpara10 9,57 TL Satın Al
2.250 Bombom Kupon 15 TRY Kumpara14 14,92 TL Satın Al
4.500 Bombom Kupon 30 TRY Kumpara28 28,71 TL Satın Al
7.500 Bombom Kupon 50 TRY Kumpara50 47,85 TL Satın Al
11.250 Bombom Kupon 75 TRY - Kumpara76 71,78 TL Satın Al
15.000 Bombom Kupon 100 TRY - Kumpara101 95,70 TL Satın Al
45.000 Bombom Kupon 300 TRY - Kumpara287 287,10 TL Satın Al
75.000 Bombom Kupon 500 TRY - Kumpara478 483,31 TL Stok Yok

BOMBOM OYUNU HAKKINDA

Bombom sıfırdan başlayarak şehir geliştirme ve yönetme mantığı ile oynanan bir oyundur. Strateji oyunları gurubunda yer alır. Birçok strateji oyununun aksine bu oyun online olarak oynanır.

Strateji oyunlarının online olarak oynanması kullanıcılara ekstra heyecan ve rekabet duygusu da kazandırır.Çünkü karşınızda mücadele ettiğiniz ve gelişmekte olan şehirlerin de kişiler tarafından yönetildiğini bilmek size rekabet hırsı katar.

Bu aynı zamanda kişilerin oyuna daha çok bağlanmasına da katkı sağlar. Botlara karşı mücadele vermek kimi insan tarafından heyecan verici bulunmaz.

Oyun grafikleri çok renkli çizimlere sahiptir. Bombom da tek başınıza ilerleyeceğiniz gibi, diğer kullanıcılarla anlaşma yapıp birleşerek de ilerleme sağlayabilirsiniz.

Gamebayi.com sitesinden satın alacağınız bombom kuponları ile diğer birliklere anlaşma teklifi ödülleri gönderebilirsiniz.

BomBom Oyunu Bölümleri 

Oyun içinde farklı görevleri yerine getirmeniz için gereksinim duyacağınız birimler vardır. Bu birimlerin geliştirilme önceliği diye bir şey yoktur. Bütün birimler eş zamanlı olarak gelişirse şehriniz de o denli sağlam bir gelişme süreci kaydeder.Gelişimde geride kalan birimlerinizi desteklemek için Gamebayi.com sitesinden oyun kredisi desteği satın alabilirsiniz.Oyunda yer alan onur listesi bölümünden günlük gelişiminiz hakkında bilgi sahibi olursunuz. 

Demirci atölyesi önemli bir birimdir. Geri kalması sizin gelişiminizi durma noktasına getirebilir. Demirci atölyesinin gelişimini hızlandırmak için gamebayi.com’dan ucuz ve pratik bir şekilde BomBom Kuponu alabilirsiniz

Oyun salonu diğer oyuncuları da görebileceğiniz bir bölümdür. Bura da gözünüze kestirdiğiniz birlik ile savaş başlatabilirsiniz.

Eğer kendi şehrinizi gelişim açısından yetersiz görüyorsanız Gamebayi.com dan oyun parası satın alıp gelişimi eksik kalan birimleriniz için gerekli olan teçhizatı satın alabilirsiniz.Açık artırma alanı oyunda en fazla paranın ihtiyaç duyulduğu ve kazanıldığı birimdir. Bu bölümde birçok değerli obje satışa sunulur. Eğer elinizde değerli ürün var ise sizde satış yapabilirsiniz.Gamebayi.com dan pratik bir şekilde oyun parası yükleyerek açık arttırma alanında karlı alışverişler yapma imkanını yakalarsınız.

Evlendirme dairesin de ise istediğiniz birlik ile evlenerek eş zamanlı gelişme kaydetme imkanı bulursunuz. Ancak evlilik teklifi için tek taş satın almanız gerekir. Kısa sürede evlenme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız Gamebayi.com dan oyun parası satın alıp tektaş ile birliğe teklifte bulunabilirsiniz.

Çiftlik alanı oyunun gelişmesinin durmaması gereken bir birimdir. Burada değerli tohumlar yetiştirilir ve halkın gıda ihtiyacı karşılanır. Fazla ürünler satışa sürülüp oyun parası kazanılabilir. 

Daha fazla değerli ürün yetiştirmek için gerekli olan tohumlara Gamebayi.com sitesinden bombom kuponu satın alarak sahip olabilirsiniz.

Bombom sizlere eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralıyor. Kaliteli ses ve görüntü efektleriyle sizi kendisine hayran bırakacak olan oyunda kostüm ve silah seçenekleri arasında kararsız kalacaksınız!

Elex-Tech tarafından yayınlanan Bombom her yaştan oyuncunun severek oynadığı; tüm dünyada ve Türkiye’de de milyonlarca oyuncusu bulunuyor.

Siz de renkli ve capcanlı Bombom dünyasına adım atın, hesabınıza Elex Kupon yükleyerek rakiplerinizle aranızdaki farkı açın! 


En Ucuz Bombom Kupon Bombom Elex Kupon Alışverişi

1.http://web.337.com/tr/bombom/ adresinden hesabınıza giriş yapınız ve açılacak oyun sayfasının altında bulunan ‘Yükleme’ butonuna tıklayınız. 2.Açılan ödeme ekranında ‘GameBayi’seçeneğini seçerek sayfanın altından almış olduğunuz epin tutarını seçiniz ve ‘Ödeme’ butonuna tıklayınız. Keyifli Oyunlar!