KATEGORİLER:

Haberler

Bu Haftanın İndirimli Oyun Fırsatları Seni Bekliyor !

Bu haftaya özel Game Bayi’de üç inanılmaz oyun %37’ye varan ön sipariş indirimleriyle seni bekliyor !
14.10.2016 01:24:38


                 


Henüz çıkması beklenen Battlefield 1 ve bu yıla damgasını vuran oyunlardan Fifa 17 ve Mafa III sadece bu haftaya özel indirimli fiyatlarıyla Game Bayi’de seni bekliyor ! yalnız hızlı olman gerekiyor, bu kampanyalar stoklarla sınırlı…


21 Ekime kadar sürecek bu harika kampanya Game Bayi kullanıcılarına özel olarak başlamış durumda.


Çanakkale savaşının da dahil olduğu inanılmaz savaş atmosferinde hayatınızda ilk kez bu kadar ciddiyet hissedeceksiniz. Battlefield 1 Origin Cd Key ön siparişe özel tam %37 İndirimle Game Bayi stoklarında seni bekliyor !

Journey modu ve inanılmaz grafikleri ile şimdiye kadar ki en iyi futbol oyunu olan Fifa 17'de %37 İndirimle bu haftaya özel stoklarda seni bekliyor !

Henüz yeni çıkan ve uzun yıllardır büyük bir heyecanla beklenen Mafia III %35 indirimli fiyatıyla Game Bayi'de !

S.S.S.


➤  Nasıl Oyun Satın alabilirim?

        Kredi kartınız ile yada banka kartınız ile sitemize ödeme yaparak son çıkan oyun ve e-pin kodları satın alabilirsiniz.


➤  Nasıl Cd Key ve E-pin Kodu sipariş verebilirim ?

       www.gamebayi.com dijital oyun platformunda aradığınız tüm oyunları, oyun içi item, skin, karakter ve ihtiyacınız olan tüm kuponları daha ucuza sipariş verebilirsiniz.➤ Oyun Ön Sipariş Ürünüm ne zaman teslim edilir ?

       www.gamebayi.com Dijital oyun platformundan satın alacağınız tüm ürünler 7/24 teslim edilmektedir. Siparişinizi verdikten sonra ürününüz stok durumuna göre 10 saniye içinde teslim edilir. Ancak ön siparişler için oyun çıkışından 2 veya 3 iş günü içerisinde, en geç oyunun çıktığı gün teslim edilmektedir.➤  Kredi Kartı ile ürün satın alabilir miyim ?

       www.gamebayi.com üzerinden Kredi kartınız ile komisyon ödemeden taksitli ve tek çekim olarak kolayca 7/24 ödeme yapabilirsiniz.➤  Kredi Kartı Olmadan Oyun Alma - nasıl alışveriş yapabilirim ?

      www.gamebayi.com üzerinden Kredi kartınız olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. ATM Pointler üzerinden sitemizde yer alan onlarca banka hesabına komisyon ödemeden ödeme yapabilirsiniz.


Etiketler: Kampanya, İndirim, İndirimli Oyun, Ucuz Oyun, Güvenli cd key,

Benzer Haberler

Bu Haftanın İndirimli Oyun Fırsatları Seni Bekliyor ! - GameBayi.com

Canlı Destek