Haberler

Call of Duty WW 2 %30 İndirimle Ön Siparişe Açıldı !

Cod: WW2 %30 indirimle ön siparişe açıldı, hemen sipariş verin!
20.5.2017 17:06:00

3 Kasım Cuma Günü Gerçek II. Dünya Savaşı Deneyimi İle Kökenlerine Geri Dönüyor


Call of Duty WW2, Normandiya çıkartması ile bizi savaşın köklerine geri döndürüyor! Serinin en unutulmaz bölümü olan Call of Duty 2’ de bir Normandiya çıkartmasına katılmıştık.  Yıllar sonra, bu unutulmaz bölüm, ana senaryo olarak bizlere sunuluyor.

HİKAYE


Normandiya’ da hayatta kalıp, ülkenize özgürlük getirebilecek misiniz ? Cesur savaşçılar..


Nazi Zombies Modu


Bunun yanında, yeni Nazi Zombies modu’da, Call of Duty WW 2’ye orijinal bir hikaye ile tam anlamıyla “Klasik Savaş” havası katacak. Kısaca, savaşın eski ruhu geri dönüyor !


Multiplayer Modu


Call of Duty: WW 2 Çok oyunculu modları, sizleri II. Dünya Savaşı’nın Avrupa cephelerindeki en tanınmış bölgelerine götürecek, otantik silah ve ekipmanlar eşliğinde tam anlamıyla bir aksiyon içinde olacaksınız.


GameBayi ile Hemen indirimli Ön Sipariş Fırsatını Kaçırma !


GameBayi üzerinden %30 indirimle ön siparişini ver ve ayrıcalıklardan yararlan!
(Sistem gereksinimleri, ilerleyen zamanlarda açıklanacaktır.)


Hemen buraya tıkla ve %30 İndirimle Call of Duty WW 2 Ön Siparişi ver.


Ön siparişi veren oyuncular, erken erişim fırsatıyla beraber oyuna Steam cd key ile sahip olacaklardır. Ön sipariş bonusları ise henüz PC için belirlenmedi.


Ayrıca bonuslar daha bitmedi ! GameBayi üzerinden yapacağınız alışverişlerde kazandığınız Kumpara puanlar ile, GameBayi Çekiliş sayfasını ziyaret ederek günlük çekilişlere katılabilir veya ücretsiz oyun sahibi olabilirsiniz !


  • Yayıncı Firma: Activision

  • Geliştirici Firma: Sledgehammer Games

  • Çıkış Tarihi: 3 Kasım 2017Bu oyun Activision Blizzard’ın sahibi olduğu Activision Publishing, Inc. tarafından yayımlanmış ve Sledgehammer Games tarafından geliştirilmiştir. En yeni haberler için www.gamebayi.com/haberler sayfasını ziyaret edebilir ya da www.callofduty.com üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz..


S.S.S.


➤  Nasıl Call of Duty WW 2 Steam Cd key Satın alabilirim?

      Kredi kartınız ile yada banka kartınız ile sitemize ödeme yaparak ucuz Call of Duty WW 2 ürününü sahibi olabilirsiniz.


➤  Nasıl sipariş verebilirim ?

    www.gamebayi.com dijital oyun platformunda aradığınız tüm oyunları, oyun içi item, skin, karakter ve ihtiyacınız olan tüm kuponları daha ucuza sipariş verebilirsiniz.


➤ Ön Sipariş Ürünüm ne zaman teslim edilir ?

   www.gamebayi.com  Dijital oyun platformundan satın alacağınız tüm ürünler 7/24 teslim edilmektedir. Siparişinizi verdikten sonra ürününüz stok durumuna göre 10 saniye içinde teslim edilir. Ancak ön siparişler için oyun çıkışından 2 veya 3 iş günü içerisinde, en geç oyunun çıktığı gün teslim edilmektedir.


➤  Kredi Kartı ile ürün sahibi olabilir miyim ?

     www.gamebayi.com  üzerinden Kredi kartınız ile komisyon ödemeden taksitli ve tek çekim olarak kolayca 7/24 ödeme yapabilirsiniz.


➤  Kredi Kartına gerek kalmadan alışveriş mümkün !

     www.gamebayi.com  üzerinden Kredi kartınız olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. ATM Noktaları üzerinden, sitemizde yer alan onlarca banka hesabına komisyon ödemeden, ödeme yapabilirsiniz.

İyi Oyunlar !


Etiketler: Call of Duty WW 2, Call of Duty WW 2 Ön Sipariş, CoD 2, CoD,

Benzer Haberler

Call of Duty WW 2 %30 İndirimle Ön Siparişe Açıldı ! - GameBayi.com