KUMPARA

League of Legends Türkiye

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem
400 LOL Riot Points TR - Kumpara8 7,72 TL Satın Al
840 LOL Riot Points TR - Kumpara16 15,46 TL Satın Al
1780 LOL Riot Points TR - Kumpara32 30,91 TL Satın Al
3620 LOL Riot Points TR - Kumpara64 61,81 TL Satın Al
6450 LOL Riot Points TR - Kumpara99 95,63 TL Satın Al

League Of Legends

League of Legends adrenalin yüklü b,r strateji oyunudur. Strateji oyunlarının aksine inanılmaz aktif bir atmosfere vardır. Rekabet duygunuz oyunda olduğunuz sürece had safhada olacaktır.
Strateji oyunlarının içinde en tempolu savaş içerikli rol yapma oyunudur demek daha doğru olacaktır.
Online oynanması da oyuna ayrı bir heyecan ve rekabet duygusu taşımaktadır.Oyun içi kıyafet, aksesuar, obje tasarımları adeta büyüleyicidir. Neredeyse her obje birebir minyatür olarak oyuna aktarılmıştır.Oyunda şampiyonların mücadelesi ve ödüller başarılı olma hırsını tetiklemektedir.


Oyuna tam hakim olduk, gerisi kolay dediğiniz nokta da oyunun güncellenmesi ve içeriklerin yenilenmesi de oyuna biraz zorluk katsa da her oyuncunun başarılı olabilme şansını da artırmaktadır.
Online turnuva ortamları sayesinde yeni arkadaşlıklara sahip olup, başarılı olmanın mutluluğunu beraber yaşayabilirsiniz.
Oyunu indirmek tamamen ücretsiz ve kolaydır. Ancak oyunda birçok iteme sahip olmak için oyun parasına ihtiyacınız olacaktır.
Oyun içeriğinde birebir çarpışmalar da barbarca bir savaş izlenimi verilse de her savaş taktiği aslında derinlemesine bir stratejiye sahip olmak zorundadır.


Oyunun ilk aşamasından itibaren belirli bir stratejiye sahip olmanız gerekir. Haritaları oldukça ustaca kullanmalısınız.
Lig sistemi dışında boşta kalan zamanlarınızda sürekli olarak botlarla savaşarak kendinize taktik geliştirebilir ve savaşlardan önce eksiklerinizi belirleyerek bunları geliştirebilirsiniz.
Oyunda sürekli düzenlenen turnuvalar içerisinde ise en heyecanla bekleneni Prestijli Şampiyona Serisi’dir.
Her oyuncu güncel savaşları yanında heyecanla, azimle ve hırsla diğer yandan bu turnuvaya hazırlanmaktadır.


Riot Games’in geliştirdiği ve yayıncısı olduğu League of Legends tüm zamanların en çok oyunculu online oyunu olma yolunda hızla ilerliyor. Aylık 12 milyon oyuncusuyla muhteşem bir oyun olan League of Legends, grafikleri ile görsel bir şölen sunuyor.


Gerek oynanışı gerekse oyunun hikayesi oyuncularının tümünü heyecanlandırırken son yıllarda E-spor alanında da büyük ilgi gören League of Legends heyecanına siz de ortak olun. Gücünüzü kanıtlayın.


MOBA tarzının en iyisi olarak görülen League of Legends’ta oyuncuların heyecanına katlayan 4 ayrı oyun modu bulunuyor; Son Uçurum, Kristal Kayalık, Sihirdar Vadisi, Uğursuz Korkuluk.


Siz de milyonların heyecanına ortak olun RP alıp gücünüze güç katın!