KUMPARA

Legend Online

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem
150+15 Elmas Legend Online Kumpara9 9,45 TL Satın Al
300+30 Elmas Legend Online Kumpara19 18,90 TL Satın Al
600+60 Elmas Legend Online Kumpara38 37,80 TL Satın Al
1500+150 Elmas Legend Online - Kumpara95 94,50 TL Satın Al
3000+300 Elmas Legend Online - Kumpara190 189,00 TL Satın Al
7500+750 Elmas Legend Online - Kumpara477 472,50 TL Satın Al
30000+3000 Elmas Legend Online - Kumpara1908 1.890,00 TL Stok Yok
Facebook Oyun Kodu
10 TL Facebook Epin - Kumpara9 9,75 TL Stok Yok
20 TL Facebook Epin - Kumpara19 19,29 TL Satın Al
30 TL Facebook Epin - Kumpara29 28,94 TL Satın Al
50 TL Facebook Epin - Kumpara48 48,23 TL Satın Al

 


Legend Online Oasis Games tarafından Türkçe dil desteği ile yayınlanan MMORPG türü oyundur. Tüm dünyada ve Türkiye’de milyonlarca oyuncunun tutkuyla oynadığı Legend Online, göz dolduran grafikleri, kaliteli oynanışı ve efsanevi hikayesiyle oyuncuların vazgeçilmezi haline geldi. 3D grafiklere sahip Legend Online’a siz de dahil olun; karakterinizi ve şehrinizi geliştirin rakiplerinize fark atın.

En uygun fiyatlara Legend Online Elmas Oasis Games Diamonds Epin'leri Güvenli ve hızlı GameBayi'den Satın Alınır!

Legend Online atmosferi sizi büyüleyecek ve milyonlarca oyuncu arasından sadece güçlü olanlar sıyrılacak! Siz de Legend Elmaslarla gücünüze güç katıp kendinizi kanıtlayın! 

Legend Online oyununda çevrimiçi hizmetlerin yanı sıra çeşitli özelliklerden faydalanabilmek için Legend Online elmas hesabınızda bakiye bulunması gerekmektedir. Bu sayede birçok özellikten faydalanabilirsiniz. Legend Online oyununda vip olabilmeniz için de elmas hesabınızın yüklü olması gerekmektedir. Legend Online yükle işlemi yaparak da hızlı giriş uygulamasını indirerek oyuna kolayca girebilirsiniz. Legend Online oyunu için elmas bakiyesi yüklemek istiyorsanız, Gamebayi’yi tercih edebilirsiniz. Gamebayi üzerinden Legend Online hesabınıza kolayca elmas yükleyebilirsiniz. Kredi kartı, havale ya da mobil ödemeden size uygun olanı seçerek 7 gün 24 saat Gamebayi üzerinden elmas satın alabilirsiniz. Bu sayede dünyada binlerce kişinin keyifle oynadığı Legend Online oyununda söz sahibi olma şansı elde edeceksiniz.

En Ucuz Bonuslu Legend Online Elmas Kodu Satış Sitesi


Legend Online Hakkında

Legend Online Türkiye’de oynanabilen en popüler oyunlar arasındadır. RPG oyunları kategorisindedir.
Online oynandığı için dünyanın her alanından katılımcı bulunur.Grafik çalışmaları oldukça özenle hazırlanmış oyun Fantastik kurgu temasına sahiptir.
MMORPG oyunları sevenler için oldukça uygun bir tercihtir.Oyun görselliği Antik Çağ dönemlerine sahiptir. Antik çağın sahip olduğu birçok öğe titizlikle oyuna yansıtılmıştır.

Legend online’a giriş yapmak ücretsizdir ancak oyunun birçok aşamasında oyun kredisi satın almanız gerekecektir. Oyun kredilerinizi güvenli ve ucuz bir şekilde Gamebayi.com sitesinden satın alabilirsiniz.
Oyuna giriş yapınca hemen bir karakter sahibi oluyorsunuz. Karakter kişiselleştirme detayları oldukça keyiflidir. Birçok özel aksesuar yine oyun parası ile satın alınabilir. Bunun için pratik bir şekilde Gamebayi.com’dan oyun parası yüklemesi yapabilirsiniz.
Tüm karakterlerde cinsiyet tercihi yapılabilir. Özel yeteneklerle donatılmış bu karakterlerde seviye yükseldikçe yetenekler açılır.
Facebook hesabınız ile de giriş yapabileceğiniz Legend Online’a kısa süren bir üyelik işlemi ile de girebilirsiniz.
Facebook hesabınızla giriş yaptığınız da oyun kredisi yükleme uyarıları karşınıza çıkacaktır. Oyun kredisi satın alma işlemlerinizi Gamebayi.com’dan pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Üyelik işlemi ile giriş yaptığınızda da Gamebayi.com’da mevcut olan çeşitli üyelik sistemlerinden size uygun olanını seçip giriş yapabilirsiniz.

Oyuna engel olmayacak şekilde mesajlaşma servisi de dikkat çekicidir. Buradan oyuncular muhabbet edebilir. Oyun hakkında daha bilgili kişilerden bilgi alabilirler.
Yeni çevre edinebileceğiniz Legend Online Fantastik içeriği ile sizi gün stresinden uzaklaştıracaktır.

Legend Online’ı eğlenceli kılan diğer bir nokta da aktif server etkinliklerinin olmasıdır. Bu etkinlikler sürekli güncellenir. Oyun içi iletişimi de destekleyen server etkinlikleri sayesinde güzel arkadaşlıklar da kurarsınız.

Oyunda birkaç sınıf bulunur bunlar; Savaşçılar, büyücüler ve yaycılardır.
Büyücüler oyunun kıymetli şifacılarıdır. Aynı zamanda üstün savaş yetenekleri de vardır. Sihirleri çekici bulan kişiler genellikle büyücüleri seçerler.
Yaycılar oyunun en çevik savaşçılarıdır. Güzel grafiklere sahip olan yaycılar savaşlarda yüksek defans gücü ile rakibe göz açtırmaz.

Savaşçılar oyunun as karakterleridir. Defans güçleri her zaman çok yüksektir. Ancak yeteneklerini kullanabilmesi açısından özel silahları kullanmaları gerekir. Oyunda gerekli olan silahları Gamebayi.com’dan oyun parası satın alarak sahip olabilirsiniz.


Öncelikle http://lotr.oasgames.com/ adresinden OYNA butonuna tıklamalısınız.
Açılan sayfada bilgilerinizi girerek oyuna giriş yapmalısınız.
Oyunun sol üst köşesinde yer alan Ödeme butonuna tıklamalısınız.
Açılan pencereden ‘GameBayi’yi seçerek çıkan boşluğa almış olduğunuz kodu girmelisiniz.
Devam butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar!