KUMPARA

Point Blank

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem
5000 NG - Kumpara4 4,80 TL Satın Al
10000 NG - Kumpara9 9,61 TL Satın Al
26250 NG %5 Bonus - Kumpara23 24,01 TL Satın Al
53650 NG %7.3 Bonus - Kumpara46 48,03 TL Satın Al
110000 NG %10 Bonus - Kumpara93 97,18 TL Satın Al

POİNT BLANK

Point Blank Kore merkezli bir oyun firması olan Zeppetto tarafından yayınlanmıştır.Oyun online oynanmaktadır. Savaş oyunları kategorisindedir.Oyunun gelişme süreci rütbe alma mücadelesi içinde geçer. Savaş oyununda her kullanıcı sırasıyla tüm rütbelere geçer ve başarı sağlayınca bir üst rütbeye geçiş yapar.Rütbe aldıkça oyunda ki yetkileriniz de artmaktadır. Gamebayi.com sitesi oyun kredisi desteği ile daha kolay bir şekilde rütbe alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Oyunda en yüksek hedef Genel Kurmay Başkanlığı’dır. Gamebayi.com fırsatları ile kısa sürede Genel kurmay Başkanı olabilirsiniz.
Oyun her kullanıcıya hitap edecek 7 farklı mod ile oynanmaktadır. Oyuna giriş yaparken size en uygun olan modu seçebilirsiniz..


Acil pool ve Leopard Point Blankta bulunan güçlü erkek karakterlerdir.Keen Eyes, Hyde ve Choy’da Point Blankta sahip olabileceğiniz kadın savaşçılardır.
Karakterler terör örgütleri ve devlet adına çalışanlar olarak ayrılırlar.Free Rebels Terör örgütü mensubu karakterler de Red Bulls ve D-Fox’tur.
Tarantula, Viber Red ve Rica’da terör örgütü üyesi kadın karakterlerdir.

Oyunda sürekli yenilenen görevler vardır. Bu görevleri başarı ile gerçekleştirdiğinizde oyun puanı ve para kazanırsınız. Görev yapmakta zorlanıyor iseniz gamebayi.com dan oyun parası ve oyun kredisi hakkınızı kullanabilirsiniz.


İmha görevi, Bomba görevi, Yok etme görevi, Defans Görevi oyunda bulunan görevlerdir.

Point Blank NG ve Point Blank Kredisi Almak İçin doğru adresiniz Gamebayi.com

Nfinity Games tarafından yayınlanan MMOFPS oyunu olan Point Blank yayınlandığı tarihten bugüne kadar büyük başarılara ulaştı. Point Blank’i diğer FPS’lerden ayıran özelliği ise sürekli gelişen bir aksiyona sahip olması, atmosferinin çok hızlı değişmesi ve her saniye heyecanı doruklarda yaşatması!


Siz de nefes nefese bir FPS istiyorsanız Point Blank deneyimini yaşayın! Unutmayın; iki seçeneğiniz var! Ya hükümete karşı FreeRebels örgütü ya da özel birlik CT-Force ekibini seçmelisiniz! Kararınızı verin, yeteneklerinizi konuşturun!


Ayrıntılı grafik seçenekleri ile birlikte büyüleyici ses ve görüntü efektleri sizi bekliyor! Siz de bu mücadeledeki yerinizi alın, rakiplerinizi at edin! 


1. Öncelikle http://pb.nfinitygames.com/main.do adresinden hesabınıza giriş yapınız ve sitenin sol tarafında yer alan “NG Yükle” butonuna tıklayınız. 
2.Ödeme yaptım, NG’mi yüklemek istiyorum seçeneği ile devam ediniz. 
3.Açılacak sayfada “E-pin” seçeneğini seçip “Devam” butonuna tıklayınız. 4.Karşınıza çıkacak boşluklara aldığınız epin kodunu girin ve “Devam” butonuna basarak işlemi tamamlayınız. 
Keyifli Oyunlar!