Call of Duty Modern Warfare 2 2022
Kategori Adı
: Call of Duty Modern Warfare 2 2022
Kategori Açıklaması

Call of Duty: Modern Warfare II, Infinity Ward tarafından geliştirilen ve Activision tarafından gösterilen bir 2022 birinci nişancı video oyunudur. Oyun, Call of Duty: Modern Warfare'in (2019) devamı niteliğindedir ve Call of Duty serisinin on dokuzuncu oyunudur. Oyun, Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X ve S için 28 Ekim 2022'de piyasaya sürüldü.


Modern Warfare II Call of Duty: Modern Warfare'nin (2019) devamı niteliğindedir çok uluslu özel operasyon birimi Görev Gücü 141'in hikayesine odaklanmıştır.


Call of Duty: Modern Warfare II, Infinity Ward tarafından IW engine'in yeni bir sürümü ile geliştirildi. Ayrıca, Treyarch, Sledgehammer Games, Raven Software, Beenox, DemonWare, High Moon Studios, Toys for Bob, Digital Legends Entertainment, Solid State Studios ve Activision Shanghai oyunun geliştirilmesine katkı sağladı.


Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar: Bu oyunda her yaşa uygun olmayan veya iş yerinde görüntülenmesi sakıncalı olabilecek içerikler yer alabilir: Sıkça Şiddet veya Kan, Genel Yetişkin İçerik.

read more...
Call of Duty Modern Warfare 2 2022
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
1,442.48 TL
1,505.52 TL
* Call of Duty Modern Warfare 2 2022 Edition Steam Gift (PC)