Support Center

E-Pin, CD-Key vb. dijital ürünlerde teslimat nasıl yapılıyor?

Bu ürünlerin teslimatı alışveriş yaptığınız hesabınızın e-posta adresi ve kayıtlı telefon numarasına e-posta ve SMS olarak iletilmektedir. Ayrıca Hesabım -> Siparişlerim sekmesi altında görüntüleyebilirsiniz.

Are you seeking further asistance?
Nasıl Üye Olurum?

Sitemize kayıt olmak çok kolaydır. Yapmanız gereken tek şey 'Kaydol' bağlantısına tıklamak ve istenen bilgileri eksiksiz doldurmaktır.

Üye olmadan da mağazamızı gezebilir misafir olarak alışveriş yapabilirsiniz kampanyalardan yararlanabilmeniz için üye olmanız gereklidir.

Sosyal hesap ile giriş yap: Şifresiz giriş yapabilmek için birden çok sosyal medya hesabıyla bağlayabilirsiniz.

Are you seeking further asistance?
Üyelik Avantajları Nelerdir?

Sitemizde bulunan ürünleri satın alabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Sitemize üye olduktan sonra düzenlenen kampanyalardan, size özel fırsatlardan ve oyunlarınızdan haberleri ilk öğrenen siz olursunuz. Her alışverinizde kazanacağınız bonusları isterseniz indirim olarak isterseniz bedava ürünler alarak kullanabilirsiniz.

Are you seeking further asistance?
Üye Bilgilerimi ve Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?

Sitemize daha önce girmiş olduğunuz bilgileri değiştirmek istediğinizde yapmanız gereken tek şey; ana menüdeki 'Kullanıcı Bilgilerim' bağlantısını tıklayıp açılan sayfada ilgili kısımları düzenlemektir.

Are you seeking further asistance?
Bilgilerim Güvende mi?

Sitemize girmiş olduğunuz tüm bilgiler şifrelenerek depolanır ve üçüncü özel / tüzel kişilerle paylaşılmaz. Ödeme bilgileriniz depolanmaz. Gamebayi çalışanları sizlerden asla şifre-kart gibi bilgiler istemez.

Are you seeking further asistance?