Hakkımızda

Merkezi İzmir`de bulunan GameBayi,

Türkiye’nin 81 il’inde ve bölgesinde binlerce site ve internet cafe bayisi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Sektördeki 6. Yılını dolduran GameBayi, Türkiye’de Online Oyun sektörünün öncülerinden olmuş, oyuncuların kredi kartsız ve güvenilir alışveriş yapması için öncü çözümler sunmuş ve yurt dışı partnerleri ile yaptığı anlaşmalarla, Türkiye’nin Türkçe oyunlar kazanmasında önemli roller oynamıştır. Günümzde 7 ayrı ülkeden firmalarla beraber çalışan şirketimiz, 6 yıldır Türk oyuncusunun isteklerini yerine getirmeye çalışıp, sevilen oyunlar için buluşmalar, turnuvalar ve etkinlikler düzenlemiştir.

09.00-00.00 arası, haftanın her günü müşterilerimize canlı destek hizmeti sunan GameBayi, e-ticaret sektöründe kaliteli hizmetin, müşteri desteğinin öncülerinden olmuştur.

GameBayi Etkinliklerden Görüntüler

E-pin alanında onlarca firma ile çalışan şirketimiz, sattığı ürünlerin desteğini verip, oluşabilecek her türlü hata da müşterilerinin yanında bulunmaktadır. Sistemimiz bakiyeniz olduğu sürece e-pin leri otomatik teslim etmekte olup, 7/24 hızlı ve güvenli alışveriş hizmeti sunmaktadır.

GameBayi, şu an Legend Online, Rosh Online, BomBom, Rappelz, Travian, Good Game Empire, Point Blank gibi bir çok oyunun resmi distribütörü olup, hızlı ve güvenli alışveriş ile Türk oyuncusunun vazgeçilmez adresi olmuştur.

Sosyal Medya Adreslerimiz:

GameBayi FacebookGameBayi Youtube

Dükkanlarımız:

GittiGidiyor - Sonteklif

Hakkımızda -