FİFA 23
Kategori Adı
: FİFA 23
Kategori Açıklaması

FIFA serisinin yeni oyunu FIFA 23, Oyun dünyasındaki futbol tutkunlarının ilk buluşma yeri. Her yıl yeni teknoloji ile geliştirilen bu seri son kez "FIFA" adıyla oyuncuların karşısına çıktı.

Bu sayfada serinin önümüzdeki sezon "EA Sports FC" adını alacak final maçı için İsmail Kan "Isopowerr" Yerin, Ege Arseven ve Tuna Yurdakul üçlüsünün temellerini, yeniliklerini ve yorumlarını bulacaksınız. FIFA 23'teki yenilikleri sıralayalım. Kadın futbolunun en önemli iki ligi (İngiltere ve Fransa) oyunda kendilerine yer bulmuştur. Ayrıca HyperMotion2 sayesinde kadın futboluna özel ve gerçekçi animasyonlar da oyunda yer alıyor. Kariyer Modundaki en dikkate değer yenilik, çeşitli geliştirmeler içeren oynanabilir vurgulama makarasıdır. Bu sistemde oyunun önemli anları takımın gücüne göre hazırlanır ve bu anlarda kontrol oyunculara teslim edilir. Bir diğer önemli konu ise detaylarının tartışıldığı Dünya Kupası.


Fifa 23, Electronic Arts tarafından yayınlanan futbol simülasyonu video oyunudur. PC, Nintendo Sswitch, PlayStation4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X7S ve Google Stadia için dünya çapında 26 Eylül 2022'de piyasaya sürüldü. Fifa serisinin 30.oyunudur.

read more...
FİFA 23
FIFA 23 Origin CD Key
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
origin
850.00 TL
900.00 TL