Xbox Game Pass Ultimate Mayıs Ayı Ücretsiz Oyun Listesi

Xbox Game Pass Ultimate Mayıs Ayı Ücretsiz Oyun Listesi

Xbox Game Pass Ultimate Mayıs Ayı Ücretsiz Oyun Listesi açıklandı.

Xbox Game Pass Ultimate kullanıcılarına sunulan aylık ücretsiz oyunlar, oyuncuların yeni oyun ve oyun serilerini keşfetmesinde oldukça önemli rol oynuyor. Mayıs ayında Ultimate kullanıcılarına verilen oyun listesine birlikte bakalım.


Xbox Game Pass Ultimate Mayıs Ayı Oyun Listesi

Xbox One, Xbox Series X/S, Windows 10/11 ve Xbox Cloud Gaming ile birlikte iOS ve Android’de de kullanılabilen oyun abonelik hizmeti Xbox Game Pass Ultimate, mayıs ayı boyunca oyunculara aşağıdaki oyunları ücretsiz verecek.


  • Star Wars Episode 1 Racer: 1 Mayıs - 31 Mayıs
  • Peaky Blinders: Mastermind: 16 Nisan - 15 Mayıs
  • Hoa: 16 Mayıs - 15 Haziran

Xbox ürünlerini indirimli fiyata almak için: Xbox Live Hediye Kartı ürünlerinde indirim fırsatı!


Xbox Game Pass Nedir?

Xbox Game Pass Ultimate, Microsoft'un bir oyun abonelik hizmetidir. Bu hizmet, Xbox konsolları ve Windows PC'lerinde kullanılabilen bir dizi oyunu içerir. Aboneler, abonelikleri boyunca bu oyunlara erişebilirler ve oyunları indirip oynayabilirler.


Ayrıca, Xbox Game Pass Ultimate aboneleri, Xbox Live Gold üyeliği de dahil olmak üzere birçok ek avantajdan da yararlanabilirler. Bu avantajlar arasında ücretsiz oyunlar, indirimler, özel etkinliklere erişim ve daha fazlası yer alır. Xbox Game Pass Ultimate, aylık bir abonelik hizmetidir ve abonelik ücreti, oyunların sayısına, çeşitliliğine ve yeniliklerine göre değişebilir.

Popüler Kategoriler
League Of Legend Sana Özel Mağaza
League Of Legend Sana Özel Mağaza

League Of Legend Sana Özel Mağaza şimdi yayında.